SJ-B2710-YGSJ-B2710-YG

Sif Jakobs Jewellery Essenza

Kupi uz proizvod
Sif Jakobs Jewellery Essenza
Glavni proizvod: Sif Jakobs Jewellery Essenza
89,00
89,00
ŠIFRA: SJ-B2710-YG

89,00

Kupnjom ovog proizvoda ostvarujete 89 Bodova. Saznajte više
Zagreb
  • Galleria
  • Importanne Centar
  • Garden Mall
  • Westgate
  • Arena Centar
  • Z Centar
  • Avenue Mall
  • CCO East Zagreb
  • King Cross
Split
  • CCO Split
  • Mall of Split (1. kat)
  • Mall of Split (prizemlje)
Rijeka
  • Tower Centar
Osijek
  • Mall Osijek
  • Portanova

Opis

Za one koji znaju da je prava snaga u suptilnosti. Narukvica Selene iz kolekcije Sif Jakobs donosi istančanu eleganciju u najčišćem obliku – stvorena za žene koje zrače stilom bez potrebe da to naglašavaju.
Izrađena je od sterling srebra (925) i obložena 18-karatnim zlatom. Njezin tanak i sofisticiran dizajn inspiriran je mjesečevom tišinom – nježan, ali moćan.
Podesivi lančić osigurava savršeno pristajanje uz zapešće, dok njezin elegantni sjaj savršeno upotpunjuje dnevne kombinacije, ali i večernje trenutke kada želiš zablistati s mjerom.
Selene – jer elegancija ne traži pažnju, ona ju prirodno privlači.

Dodatne informacije

Boja

Zlatna

Vrsta nakita

Narukvica

Za spol

Ženski

Napomena

Žigosano srebro 925 iznad 3.00 grama, 18-karatna pozlata

Vrsta materijala

Srebro

Dužina

18 cm

ŠIFRA: SJ-B2710-YG

Besplatna dostava iznad 40 €

Jednostavan povrat i zamjena

Jamstvo i ovlašteni servis

Sigurna kupnja



    Ellera

    Nakit iz kolekcije Ellera je apsolutna najprodavanija Sif Jakobs kolekcija i sastoji se od klasičnog statement nakita. Ellera je elegantna serija, od srebra ili pozlaćenog srebra s cirkonima u nekoliko različitih boja. Kolekcija Ellera uključuje niz različitih varijanti narukvica, naušnica, ogrlica i prstenja, a mnoštvo varijanti i boja osigurava da se za svaku ženu nađe ponešto.
    je dodano u vašu košaricu:
    Naplata